به اطلاع تمامی بازدیدکنندگان و مشتریان عزیز سایت دیجی سولاریس می‌رسانم قبل از خرید از سایت باید در این سایت ثبت نام کنید. بنابراین قبل از خرید از سایت دیجی سولاریس خواهشمندم این مطلب را بخوانید تا ثبت نام و خرید در این سایت بدون هیچ مشکلی انجام شود.

راهنمای ثبت نام در دیجی سولاریس

برای خرید از دیجی سولاریس لازم است ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید. اگر قبلا حساب کاربری ساخته‌اید، می‌توانید در صفحه‌ی اصلی دیجی سولاریس بعد از انتخاب حساب من در نوار بالا با انتخاب گزینه «ورود»، وارد حساب کاربری خود شوید. در غیر این صورت می‌توانید با استفاده از یک آدرس ایمیل در دیجی سولاریس ثبت‌نام کنید. برای این کار کافی است گزینه‌ی «ثبت‌نام» را در حساب من در نوار بالای صفحه بزنید.

راهنمای ثبت نام در سایت دیجی سولاریس

در صفحه بعدی دو قسمت را مشاهده می‌کنید بخش عضویت برای کسانی است که به تازگی می‌خواهند ثبت نام را انجام دهند و بخش ورود برای کسانی است که قبلا ثبت نام کرده‌اند و حساب کاربری دارند. در مورد خاص خود با فشردن دکمه ورود و یا عضویت می‌توانید وارد بخش مربوطه شوید.

راهنمای ثبت نام در سایت دیجی سولاریس

ایمیل خود و پسورد موردنظر خود را وارد نمایید. واردکردن ایمیل درست برای مراحل بعدی، هم به شما و هم به ماکمک خواهد کرد. به این ترتیب کار شما به پایان می‌رسد و می‌توانید خرید خود را به راحتی انجام دهید. برای آشنایی بیشتر با نحوه‌ی ثبت‌نام، به زودی ویدیویی را در همین صفحه در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.